Taart met pudding en zure room

Taart met pudding en zure room
Voorbereidingstijd: 20 minuten
Kooktijd: 40 minuten
Porties: 4

Samen mengen we de bloem, eieren, suiker, bakpoeder, water en olie. Alles samen kloppen we. We vetten de bakplaat in, bestrooien hem en gieten het beslag erin.

Ingrediënten en wat u nodig heeft

1 stuk bakpoeder
4 stuks eieren
20 dkg bloem (half fijn)
1 dl water
1 dl olie
2 bekers zure room
500 ml melk
20 dkg suiker
1 pakje vanillepuddingpoeder

Kookinstructies

Verwarm de oven voor, plaats een bakplaat erin en bak ongeveer 10 minuten.

Terwijl we bakken, bereiden we de pudding van melk, suiker en puddingpoeder. Wanneer het deeg gebakken is, gieten we de pudding erop en strijken we het uit over het gehele oppervlak. Daarop doen we ook alle zure room en strijken we het uit. Vervolgens bestrooien we de cake met kaneel of cacao.

Laat het even staan zodat alles een beetje kan opstijven en we kunnen serveren.

Wat u nog niet wist over dit recept Taart met pudding en zure room

Bananenbrood met pudding en zure room is een populaire Tsjechische dessert die elke zoetekauw zal verrukken. Dit heerlijke bananenbrood kenmerkt zich door een zachte deeglaag, waarop een romige pudding is uitgespreid en een laag gladde zure room is toegevoegd, wat het gerecht een heerlijke zachtheid geeft. Elke hap is een aangename combinatie van smaken en texturen, waardoor het bananenbrood een geweldige keuze is bij koffie of thee. Het is ideaal, niet alleen voor de feesttafel, maar ook voor een gewone middagtraktatie met familie en vrienden.

Vindt u dit recept leuk? Geef het 5 sterren!

Huidige beoordeling van het recept 4.1/5 (23 stemmen)

avatar autora Tomas Rohlena
Tomas Rohlena is een veelzijdige persoonlijkheid met een brede kennis. Hij is een grote liefhebber van eten en af en toe koken. Hij geniet ook van gastronomische ervaringen in restaurants. Elke zondag kijkt zijn familie uit naar zijn traditionele lunch die hij bereidt.
sociale media pictogram sociale media pictogram

Waar is dit recept ingedeeld?

Categorieën: Tsjechisch, Goodies, Gebak, Gebak
Štítky: Tsjechische keuken, dessert, vegetarisch recept

Reacties

Plaats de eerste reactie op dit recept Taart met pudding en zure room.

Reactie toevoegen