Chocoladevulling van pudding
Iedereen krijgt af en toe zin in iets zoets. We bakken een cake, taart, enzovoort en bestrijken het met glazuur. Bijvoorbeeld chocoladeglazuur van pudding.
Ingrediënten en wat u nodig heeft
6 eetlepels halfvolle melk
100 g kristalsuiker
120 g boter
4 eetlepels cacao
1 pakje chocoladevla poeder
Kookinstructies
Eerst bereiden we een au bain-marie in een pan.
Dan voegen we geleidelijk alle ingrediënten toe.
Eerst gieten we de melk en voegen we een stukje boter toe. Cacao, suiker en puddingpoeder kunnen we apart in een kom mengen en daarna in de au bain-marie strooien en zorgvuldig roeren tot het indikt.
Giet het dan onmiddellijk over de voorbereide taart. Eet smakelijk.
Wat u nog niet wist over dit recept Chocoladevulling van pudding
Chocoladeglazuur van pudding is een snelle en eenvoudige manier om zoete desserts een heerlijke chocoladesmaak te geven. Bereid eenvoudig de chocoladepudding volgens de instructies op de verpakking, maar met minder melk, zodat het mengsel dikker is. Voeg na het koken een stukje boter toe, dat de glazuur glans en zachtheid geeft. Je kunt de glazuur over een cake, taart of ander gebak gieten. Laat het opstijven en geniet van de knapperige laag. Deze glazuur is vooral populair vanwege zijn eenvoud en uitstekende smaak, die elke chocoladeliefhebber zal plezieren.